Selecteer een pagina

Quick Brown Foxes logo

Quick Brown Foxes

We turn companies from advertisers into publishers

Hoe zou een communicatiebureau eruit zien als je het in 2015 start en niet in 1915? Daarom hebben we Quick Brown Foxes opgericht. Wij creëren Branded Content. Waar reclame de leugen zo verleidelijk mogelijk verpakt, zal Branded Content de waarheid zo scherp mogelijk vertellen. Want groei ontstaat vandaag niet langer door je reclamecampagne te vernieuwen, wel door je business- en servicemodel te vernieuwen. En daarover moet je vooral authentiek communiceren, niet adverteren.

'Either write something worth reading, or do something worth writing about.'

Benjamin Franklin

P

Purpose Design

Ontwerp eerst waarom je doet wat je doet. Creëer dan diensten en producten die mensen graag willen. Want wat mensen helpt, helpt de business.

B

Branded Content

Vertel een authentiek verhaal over je engagement. En ontdek waarom je sneller groeit met publiceren dan met adverteren. Content kan alle vormen aannemen: van blogs tot documentaires. Er is maar één voorwaarde: wij willen niemands tijd kopen, wél verdienen.

a

Analytics & Behavior

Wij ontwerpen, sturen, veranderen en beïnvloeden het gedrag van je publiek met real-time data. Inzichten verfijnen de content en verbeteren de service. En dat delen we. Want wij vinden dat kennis bestaat om te verspreiden, niet alleen om te verwerven. Dat bijleren kan ook heel praktisch met een workshop.

A

 

Een slim bedrijf, zonder departementen

Als het in een departement zit, functioneert het niet. Daarom werkt Quick Brown Foxes met een modulair team van strategen, storytellers, hackers, designers, developers, data-analisten, art directors, copywriters en producers. Allemaal creatieve professionals die begrijpen dat onze business vandaag vloeibaar is. Dat bedrijven losweken van het kortetermijndenken, dat marketeers losweken van reclame, dat creatieven losweken van reclamebureaus. En dat losweken een interessant werkwoord is.

Bart Gielen

Bart Gielen

Head of Creation

bart@quickbrownfoxes.be

Jorrit Hermans

Jorrit Hermans

Head of Story

jorrit@quickbrownfoxes.be

Vicky Willems

Vicky Willems

Pathfinder

vicky@quickbrownfoxes.be

Maarten Mulders

Maarten Mulders

Human Experience Designer

maarten@quickbrownfoxes.be

Jan Bikkembergs

Jan Bikkembergs

Orkestmeester

jan.bikkembergs@quickbrownfoxes.be

Jan Lammens

Jan Lammens

Responsibe Young Writer

jan.lammens@quickbrownfoxes.be

Karen Simons

Karen Simons

Gangmaker

karen@quickbrownfoxes.be

Tom Loockx

Tom Loockx

Minister of Meaning

tom@quickbrownfoxes.be

Marilyn Guffens

Marilyn Guffens

Advancer

marilyn@quickbrownfoxes.be

Simon Kempeneers

Simon Kempeneers

Belevingsarchitect

simon@quickbrownfoxes.be

D

Dingen die wij denken

Ontdek hier onze inzichten en ervaringen van Hunting Season 2015.

S

Maak een afspraak en kom samenwerken

Bel Simon: + 32 498 90 00 27, Bel Jorrit: +32 473 99 31 91 of stuur ons een bericht:

QBF HF

Quick Brown Foxes Head Foxhole
IncubaThor – Thor Park 8300
B-3600 Genk
België

GPS: André Dumontlaan 67

info@quickbrownfoxes.be • 0032 89 201 707

QBF Antwerp

Quick Brown Foxes Antwerp Foxhole
Lombardenvest 51
2000 Antwerpen
België

info@quickbrownfoxes.be • 0032 89 201 707

QBF Hannut

Quick Brown Foxes – Hannut
Rue des loups 8a
B-4280 Thisnes (Hannut)
Belgique

info@quickbrownfoxes.be • 0032 89 201 707

Quick Brown Foxes

IncubaThor - Thor Park 8300 • 3600 Genk • GPS: André Dumontlaan 67 • BE0607898901 • T: +32 89 201 707